4211302011
Acest produs nu mai este în stoc
Produs nou
Dată disponibilitate:
| Ø h | 10,25 mm |
| Lungime totala | 168 mm |
| Parte activa | 87 mm |
| MK | 1 |
| Otel <850 N | 16 |
| Otel <1000 N | 30 |
| Fonta | 30 |
| Cupru, alama, bronz | 50 |
| Emulsie | recomandat |
| Ulei | recomandat |
| Aer | potrivit limitat |
| Cod produs | 4211302011 |
360,49 lei
534,70 lei
416,58 lei
516,31 lei
385,74 lei
603,23 lei
410,27 lei
578,16 lei
435,33 lei
628,30 lei
497,73 lei
597,10 lei
485,11 lei
628,30 lei
522,26 lei
628,30 lei
566,26 lei
783,75 lei
559,77 lei
827,03 lei
590,79 lei
889,43 lei
609,54 lei
901,69 lei
659,31 lei
914,31 lei
671,94 lei
933,07 lei
746,42 lei
1 094,65 lei