4210507506
Acest produs nu mai este în stoc
Produs nou
Dată disponibilitate:
| Ø h | 11,50 mm |
| Lungime totala | 142 mm |
| Parte activa | 94 mm |
| Ø coada | 10 mm |
| Otel <850 N | 30 |
| Otel <1000 N | 16 |
| Fonta | 30 |
| Al, nemetale, aliaje nemetale | 60 |
| Cupru, alama, bronz | 50 |
| Emulsie | recomandat |
| Ulei | recomandat |
| Aer | potrivit limitat |
| Cod produs | 4210507506 |
27,28 lei
27,91 lei
29,80 lei
34,42 lei
37,78 lei
42,60 lei
51,42 lei
57,72 lei
61,70 lei
34,42 lei
37,78 lei
42,60 lei
51,42 lei
57,72 lei
61,70 lei
70,06 lei
74,41 lei
76,93 lei
82,88 lei
86,55 lei
92,50 lei
96,16 lei
104,86 lei
118,14 lei
118,14 lei
130,96 lei
130,96 lei
148,59 lei
152,94 lei
170,57 lei