4217401130
Acest produs nu mai este în stoc
Produs nou
Dată disponibilitate:
| Latime canelura | 16 mm |
| Ø filet x lungime | M16 x 250 mm |
| Material | tratat la clasa de rezistenta 8 |
| Latime a | 15,7 mm |
| Lungime filet b | 150 mm |
| Dimensiune cap e | 28 mm |
| Grosime cap k | 9 mm |
| Cod produs | 4217401130 |
48,28 lei
49,08 lei
52,78 lei
52,78 lei
55,68 lei
60,67 lei
70,16 lei
54,07 lei
57,29 lei
63,24 lei
70,49 lei
64,53 lei
72,26 lei
77,57 lei
96,24 lei
70,49 lei
77,57 lei
85,94 lei
74,19 lei
78,53 lei
89,32 lei
109,75 lei
109,75 lei
116,35 lei
137,75 lei
171,87 lei
118,60 lei
118,44 lei
140,81 lei
189,73 lei