4215994328
Acest produs nu mai este în stoc
Produs nou
Dată disponibilitate:
Bara strunjire ISO pentru prelucrare interioara
| Descriere | |
| Ø coada | 20 mm |
| Ø coada retrasa | 20 mm |
| Dimensiuni l | 170 mm |
| Lungime cap | – mm |
| x | 13,7 mm |
| Executie | Stanga |
| Placuta amovibila | 16IL |
| Cod produs | 4215994328 |
818,55 lei
818,55 lei
791,41 lei
818,55 lei
818,55 lei
818,55 lei
791,41 lei
818,55 lei
992,39 lei
1 211,98 lei
1 219,37 lei