4215409406
Acest produs nu mai este în stoc
Produs nou
Dată disponibilitate:
| Lungime | 1138 mm |
| Latime | 13 mm |
| Grosime | 0,6 mm |
| Dinti per tol | 10–14 N |
| Otel <850 N | recomandat |
| Otel <1000 N | recomandat |
| Otel <1400 N | recomandat |
| Otel <42 HRC | adevcat |
| INOX | adevcat |
| Al, nemetale, aliaje nemetale | adevcat |
| Cupru, alama, bronz | adevcat |
| Emulsie | recomandat |
| Ulei | adevcat |
| Cod produs | 4215409406 |
244,45 lei
244,45 lei
244,45 lei
247,48 lei
247,48 lei
247,48 lei
247,48 lei
247,48 lei
260,50 lei
260,50 lei
260,50 lei
260,50 lei
260,50 lei
294,56 lei
294,56 lei
294,56 lei
294,56 lei
294,56 lei
294,56 lei
294,56 lei
294,56 lei
294,56 lei
294,56 lei
294,56 lei
294,56 lei
294,56 lei
294,56 lei
294,56 lei
305,00 lei
305,00 lei