4214309067
Acest produs nu mai este în stoc
Produs nou
Dată disponibilitate:
| Filet | M10 |
| Pas | 1,50 mm |
| Lungime totala | 70 mm |
| Ø coada | 7 mm |
| Patrat coada | 5,5 mm |
| Ø gaura | 8,50 mm |
| Otel <850 N | recomandat |
| Otel <1000 N | recomandat |
| Otel <1400 N | potrivit |
| Otel <42 HRC | potrivit limitat |
| INOX | potrivit |
| Ti, aliaje Ti, oteluri speciale | potrivit limitat |
| Fonta | potrivit |
| Al, nemetale, aliaje nemetale | recomandat |
| Cupru, alama, bronz | recomandat |
| Ulei | recomandat |
| Cod produs | 4214309067 |
256,26 lei
258,99 lei
258,99 lei
264,86 lei
321,32 lei
469,28 lei
666,36 lei
757,23 lei
1 044,76 lei
939,82 lei