4211308718
Acest produs nu mai este în stoc
Produs nou
Dată disponibilitate:
| Ø h | 10,0 mm |
| Lungime totala | 360 mm |
| Parte activa | 235 mm |
| MK | 1 |
| Rand | 2 |
| Otel <850 N | 12 |
| Otel <1000 N | 20 |
| Fonta | 22 |
| Cupru, alama, bronz | 22 |
| Emulsie | recomandat |
| Ulei | recomandat |
| Aer | potrivit limitat |
| Cod produs | 4211308718 |
616,50 lei
968,97 lei
599,42 lei
968,97 lei
622,30 lei
975,29 lei
655,43 lei
980,76 lei
715,20 lei
1 023,45 lei
682,93 lei
1 005,01 lei
688,22 lei
1 150,85 lei
704,44 lei
1 083,73 lei
738,09 lei
1 168,95 lei
765,07 lei
1 175,63 lei
777,10 lei
1 175,63 lei
858,82 lei
1 332,38 lei
930,38 lei
1 514,08 lei
951,55 lei
1 444,56 lei
1 248,87 lei
1 094,84 lei