4211304022
Acest produs nu mai este în stoc
Produs nou
Dată disponibilitate:
| Ø h | 4,00 mm |
| Lungime totala | 175 mm |
| Parte activa | 120 mm |
| Rand | 1 |
| Otel <850 N | 10 |
| Otel <1000 N | 23 |
| Fonta | 23 |
| Cupru, alama, bronz | 46 |
| Emulsie | recomandat |
| Ulei | recomandat |
| Aer | potrivit limitat |
| Cod produs | 4211304022 |
77,36 lei
105,88 lei
113,05 lei
141,74 lei
85,39 lei
119,71 lei
91,19 lei
119,71 lei
171,63 lei
99,22 lei
147,72 lei
99,22 lei
144,82 lei
196,90 lei
152,50 lei
166,50 lei
141,74 lei
181,88 lei
177,26 lei
212,10 lei
317,13 lei
228,33 lei
333,35 lei
243,69 lei
252,23 lei
343,43 lei
503,95 lei
505,83 lei
398,25 lei
611,37 lei