4211308019
Acest produs nu mai este în stoc
Produs nou
Dată disponibilitate:
| Ø h | 10,00 mm |
| Lungime totala | 168 mm |
| Parte activa | 87 mm |
| diametru minØ de pregaurire | 7,0 mm |
| MK | 1 |
| Otel <850 N | 30 |
| Otel <1000 N | 27 |
| Otel <1400 N | 10 |
| Cupru, alama, bronz | 45 |
| Emulsie | recomandat |
| Ulei | recomandat |
| Aer | potrivit limitat |
| Cod produs | 4211308019 |
453,55 lei
384,84 lei
453,55 lei
391,87 lei
501,88 lei
439,84 lei
481,14 lei
446,88 lei
556,34 lei
481,14 lei
549,85 lei
487,81 lei
591,15 lei
515,40 lei
577,26 lei
508,37 lei
687,27 lei
639,30 lei
687,27 lei
639,30 lei
721,53 lei
680,41 lei
783,57 lei
749,12 lei
810,80 lei
749,12 lei
872,83 lei
845,42 lei
1 182,11 lei
962,10 lei