4211308500
Acest produs nu mai este în stoc
Produs nou
Dată disponibilitate:
| Ø h | 10,0 mm |
| Lungime totala | 197 mm |
| Parte activa | 116 mm |
| MK | 1 |
| Otel <850 N | 12 |
| Otel <1000 N | 27 |
| Fonta | 27 |
| Cupru, alama, bronz | 54 |
| Emulsie | recomandat |
| Ulei | recomandat |
| Aer | potrivit limitat |
| Cod produs | 4211308500 |
261,80 lei
258,89 lei
252,23 lei
270,51 lei
284,00 lei
281,78 lei
323,10 lei
320,54 lei
386,97 lei
353,16 lei
405,25 lei
387,49 lei
485,51 lei
441,96 lei
522,57 lei
481,07 lei
531,62 lei
499,69 lei
613,76 lei
619,23 lei
710,76 lei
761,48 lei
818,99 lei
946,94 lei
975,98 lei
1 288,49 lei
1 315,29 lei
1 315,29 lei
1 650,34 lei
1 602,53 lei