4215991805
Acest produs nu mai este în stoc
Produs nou
Dată disponibilitate:
Bara strunjire ISO 93° A -PDUNR/L cu racire interioara
| Descriere | A32S PDUNL 15 |
| Ø coada = dg7 | 32 mm |
| DimensiuniØ min. | 40 mm |
| Dimensiuni l | 250 mm |
| Lungime cap | 60 mm |
| Dimensiuni x | 22 mm |
| Executie | Stanga |
| Placuta amovibila | DNMG 150.. |
| Cod produs | 4215991805 |