4253902040
Acest produs nu mai este în stoc
Produs nou
Dată disponibilitate:
| Ø ceas | 40 mm |
| Citire | 0,010 mm |
| Domeniu de masurare | 0,5 mm |
| Scala cu cifre | 0-25-0 |
| Lungime palpator | 35 mm |
| Forma | C |
| Model | K 45 |
| Cod produs | 4253902040 |
1 000,05 lei
899,50 lei
772,04 lei
1 086,12 lei
903,05 lei
1 210,45 lei
959,07 lei
1 116,04 lei
1 093,09 lei
1 008,11 lei
1 110,85 lei
771,73 lei