4213008013
Acest produs nu mai este în stoc
Produs nou
Dată disponibilitate:
| Ø nominal k11 | 12,00 mm |
| Ø min. | 8,4 mm |
| Lungime totala | 199 mm |
| Lungime tais | 105 mm |
| Lungime tesitura | 39 mm |
| MK | 2 |
| Otel <850 N | recomandat |
| Otel <1000 N | potrivit limitat |
| INOX | potrivit limitat |
| Ti, aliaje Ti, oteluri speciale | potrivit limitat |
| Fonta | recomandat |
| Al, nemetale, aliaje nemetale | recomandat |
| Cupru, alama, bronz | recomandat |
| Emulsie | recomandat |
| Ulei | recomandat |
| Aer | potrivit limitat |
| fara racire | potrivit limitat |
| Cod produs | 4213008013 |
359,14 lei
389,88 lei
398,42 lei
419,76 lei
441,28 lei
519,49 lei
562,87 lei
619,23 lei
644,67 lei
683,95 lei
783,85 lei
952,24 lei
1 090,91 lei