4213010109
Acest produs nu mai este în stoc
Produs nou
Dată disponibilitate:
| Ø nominal | 18,0 mm |
| Forma | D |
| Lungime totala | 182 mm |
| Lungime tais | 56,0 mm |
| Ø coada h9 | 14,0 mm |
| Otel <850 N | recomandat |
| Otel <1000 N | potrivit limitat |
| INOX | potrivit limitat |
| Ti, aliaje Ti, oteluri speciale | potrivit limitat |
| Fonta | recomandat |
| Al, nemetale, aliaje nemetale | recomandat |
| Cupru, alama, bronz | recomandat |
| Emulsie | recomandat |
| Ulei | recomandat |
| Aer | potrivit limitat |
| fara racire | potrivit limitat |
| Cod produs | 4213010109 |
105,83 lei
116,86 lei
116,86 lei
99,32 lei
123,56 lei
99,32 lei
128,44 lei
88,64 lei
121,57 lei
103,84 lei
99,32 lei
103,84 lei
105,83 lei
120,84 lei
107,64 lei
127,90 lei
127,90 lei
141,47 lei
131,52 lei
166,61 lei
166,61 lei
167,52 lei
155,76 lei
229,20 lei
238,07 lei
264,84 lei
274,25 lei
282,93 lei
296,50 lei
345,71 lei