4213003019
Acest produs nu mai este în stoc
Produs nou
Dată disponibilitate:
| Ø nominal | 6,00 mm |
| Ø min./max. | 5,90/8,00 mm |
| Lungime tais | 105 mm |
| Lungime totala | 135 mm |
| Patrat | 6,2 mm |
| Otel <850 N | recomandat |
| Otel <1000 N | potrivit limitat |
| Fonta | recomandat |
| Al, nemetale, aliaje nemetale | recomandat |
| Cupru, alama, bronz | recomandat |
| Emulsie | recomandat |
| Ulei | recomandat |
| Aer | potrivit limitat |
| fara racire | potrivit limitat |
| Cod produs | 4213003019 |
138,67 lei
157,28 lei
165,31 lei
309,44 lei
436,84 lei
555,70 lei
646,72 lei
683,10 lei
771,90 lei
1 001,25 lei