4213002124
Acest produs nu mai este în stoc
Produs nou
Dată disponibilitate:
| Ø | 40,00 mm |
| Lungime tais | 152 mm |
| Lungime totala | 305 mm |
| Patrat | 32,0 mm |
| Otel <850 N | recomandat |
| Otel <1000 N | potrivit limitat |
| Fonta | recomandat |
| Al, nemetale, aliaje nemetale | recomandat |
| Cupru, alama, bronz | recomandat |
| Emulsie | recomandat |
| Ulei | recomandat |
| Aer | potrivit limitat |
| fara racire | potrivit limitat |
| Cod produs | 4213002124 |
127,40 lei
124,15 lei
136,79 lei
122,10 lei
140,03 lei
133,89 lei
152,50 lei
138,16 lei
165,65 lei
156,94 lei
170,09 lei
163,43 lei
181,88 lei
195,37 lei
288,44 lei
313,37 lei
330,45 lei
343,77 lei
365,12 lei
403,03 lei
433,08 lei
424,54 lei
492,51 lei
568,34 lei
581,49 lei
619,40 lei
793,59 lei
835,94 lei
924,57 lei
1 474,12 lei