4213005131
Acest produs nu mai este în stoc
Produs nou
Dată disponibilitate:
| Ø nominal | 11,0 mm |
| Lungime tais | 51 mm |
| Lungime totala | 142 mm |
| Ø coada | 11 mm |
| Otel <850 N | recomandat |
| Otel <1000 N | potrivit |
| Fonta | recomandat |
| Al, nemetale, aliaje nemetale | recomandat |
| Cupru, alama, bronz | recomandat |
| Cod produs | 4213005131 |
415,51 lei
418,90 lei
418,90 lei
513,88 lei
505,40 lei
542,71 lei
552,88 lei
627,51 lei
732,66 lei
753,01 lei
771,66 lei
961,61 lei
1 009,10 lei
1 036,23 lei
1 065,07 lei
1 275,37 lei
1 399,17 lei
1 399,17 lei
1 816,38 lei