4213005252
Acest produs nu mai este în stoc
Produs nou
Dată disponibilitate:
| Ø nominal | 37,0 mm |
| Domeniu reglare | 37,0–45,0 mm |
| Lungime totala | 325 mm |
| Lungime tais | 108 mm |
| Deschidere cheie | 20 mm |
| Numar cutite | 6 |
| Otel <850 N | recomandat |
| Otel <1000 N | potrivit |
| Fonta | recomandat |
| Al, nemetale, aliaje nemetale | recomandat |
| Cupru, alama, bronz | recomandat |
| Cod produs | 4213005252 |
571,54 lei
571,54 lei
571,54 lei
600,37 lei
600,37 lei
600,37 lei
674,99 lei
761,49 lei
780,14 lei
847,98 lei
1 017,58 lei
1 075,24 lei
1 322,85 lei
1 845,21 lei
3 232,51 lei