4213005237
Acest produs nu mai este în stoc
Produs nou
Dată disponibilitate:
| Ø nominal | 18,0 mm |
| Domeniu reglare | 18,0–21,0 mm |
| Lungime totala | 178 mm |
| Lungime tais | 65 mm |
| Deschidere cheie | 9 mm |
| Numar cutite | 5 |
| Otel <850 N | recomandat |
| Otel <1000 N | potrivit |
| Fonta | recomandat |
| Al, nemetale, aliaje nemetale | recomandat |
| Cupru, alama, bronz | recomandat |
| Cod produs | 4213005237 |
571,54 lei
571,54 lei
571,54 lei
600,37 lei
600,37 lei
600,37 lei
674,99 lei
761,49 lei
780,14 lei
1 017,58 lei
1 075,24 lei
1 322,85 lei
1 845,21 lei
2 386,23 lei
3 232,51 lei