4210904046
Acest produs nu mai este în stoc
Produs nou
Dată disponibilitate:
| Ø h | 4,50 mm |
| Lungime totala | 126 mm |
| Parte activa | 82 mm |
| Otel <850 N | 12 |
| Otel <1000 N | 26 |
| Fonta | 26 |
| Cupru, alama, bronz | 52 |
| Emulsie | recomandat |
| Ulei | recomandat |
| Aer | potrivit limitat |
| Cod produs | 4210904046 |
14,16 lei
14,86 lei
18,36 lei
15,39 lei
17,14 lei
16,79 lei
18,89 lei
22,21 lei
18,89 lei
23,43 lei
30,78 lei
26,23 lei
27,11 lei
27,11 lei
29,55 lei
31,83 lei
45,64 lei
37,07 lei
44,07 lei
44,24 lei
50,89 lei
53,69 lei
64,70 lei
63,30 lei
89,88 lei
89,88 lei
93,03 lei
103,17 lei
117,34 lei
117,34 lei