4213003025
Acest produs nu mai este în stoc
Produs nou
Dată disponibilitate:
| Ø nominal | 10,00 mm |
| Ø min./max. | 9,90/13,40 mm |
| Lungime tais | 175 mm |
| Lungime totala | 215 mm |
| Patrat | 10,0 mm |
| Otel <850 N | recomandat |
| Otel <1000 N | potrivit limitat |
| Fonta | recomandat |
| Al, nemetale, aliaje nemetale | recomandat |
| Cupru, alama, bronz | recomandat |
| Emulsie | recomandat |
| Ulei | recomandat |
| Aer | potrivit limitat |
| fara racire | potrivit limitat |
| Cod produs | 4213003025 |
138,67 lei
157,28 lei
165,31 lei
199,46 lei
309,44 lei
555,70 lei
646,72 lei
683,10 lei
771,90 lei
1 001,25 lei